دوست عزیز!

در حال حاضر بخاطر بروزرسانی از ارائه خدمات معذوریم

بررسی وضعیت بازار رمز ارزها، صعود مجدد بیت کوین

بررسی وضعیت بازار رمز ارزها، صعود مجدد بیت کوین

وضعیت بازاررمز ارزها در چند روز گذشته هیجان انگیز بوده است و بیت کوین توانسته تا مجددا محدوده قیمت 9000$ را تسخیر کند. ولی به نظر می رسد که گاوهای بازار در حال از دست دادن نیروی لازم برای نگه داشتن قیمت بالای 9000$ می باشند. این در حالی است که دیگر رمز ارزهای بازار که حجم بالایی از تبادل را به خود اختصاص داده اند، نتوانسته اند تا به طور جدی پیشروی خود را ادامه دهند و  تعدادی از آن ها حتی بر خلاف روند صعودی بیت کوین حرکت کرده اند.

دشواری بیت کوین برای نگه داشتن محدوده 9000$

محدوده 9000$ در چند روز گذشته به مراتب تست شده.  در حالی که دیروز این رمز ارز توانست با 400$ صعود مجددا خود را به قاطعیت به بالای 9000$ برساند.

اگرچه حرکت صعودی قیمت هنوز به اندازه کافی قدرت لازم را برای ادامه روند نداشته و کندل سبز صعودی توانست تنها تا 9200$ برسد و از آنجا ریجکت شده. البته این کاملا قابل پیش بینی بود چونکه محدوده 9200-9300$ در هفته پیش مقاومت سنگینی از خود نشان داده بود و مجددا در همین محدوده با یک توقف روبرو شده ایم. باید منتظر ماند تا گاو های بازار مقاومت 9300$ و بعد از آن 9400$ را با قدرت رد کنند تا به توان به طور قطع از ادامه روند صعودی صحبت کرد. زمان تنظیم این متن قیمت توانسته تا 9400$ را رد کند ولی باید دید آیا در این ناحیه با مقاومت روبرو خواهد شد یا با قدرت از آن عبور می کند.

اما، در سوی دیگر اولین حمایت قوی برای بیت کوین بر روی 9000$ قرار گرفته و در صورت شکسته شدن رسیدن به 8800$ و بعد از آن 8650$ قابل پیش بینی است.

بیت کوین

 

وضعیت دیگر رمز ارزهای بازار، خبر ساز شدن شبکه بلاک چین THETA 

بیت کوین

هفته گذشته بازار دیگر رمز ارزها نتوانسته تا سود آور باقی بماند و اکثرا بین -2% تا 2% حرکت ار هر سمت حرکت کرده اند. معمولا با صعود بیت کوین و ریجکت شدن آن دیگر رمزارزهای بازار از موقعیت استفاده می کنند و خود را به رشد خود را به بیت کوین می رسانند که در حال حال حاضر چنین نبوده است.

بطور مثال اتریوم توانسته تنها 2.7% صعود کند در حالی که ریپل، بیت کوین کش و بیت کوین کش اس وی همگی قرمز بوده اند. البته بازار آلت کوین ها توسط رمز ارز THETA تسخیر شد که با رشدی 100% تنها در چند روز روبرو شده که البته در حال حاضر تقریبا همین مقدار سقوط کرده.

بیت کوین