دوست عزیز!

در حال حاضر بخاطر بروزرسانی از ارائه خدمات معذوریم

افزایش جمع آوری بیت کوین توسط شرکت های بزرگ

افزایش جمع آوری بیت کوین توسط شرکت های بزرگ

پس از پیاده سازی هالوینگ، گری اسکیل تعداد بیت کوین هایی که خریداری کرده است بیش از تعدادی است که استخراج شده اند.

بیت کوین در بین سازمان ها به سرعت در حال کسب محبوبیت می باشد بطوریکه که شرکت های بزرگ در حال خرید این رمز ارز با نرخ بی سابقه ای هستند.

شرکت گری اسکیل (Grayscale) بپس از پیاده سازی هالوینگ یا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین با جدیت در حال خرید بیت کوین می باشد. بر اساس گفته های یکی از سرمایه دارن با نام کوین روک در توییتر، این شرکت تعداد 18910 بیت کوین را رد طی چندین هفته گذشته خریداری کرده است. او همچنین افزود:

"وال استریت خواستار بیت کوین است و آنها هیچ اهمیتی به آنچه گولد من ساکس باید بگوید نمی دهند"

بر اساس داده های موجود پس از اجرای هالوینگ تعداد بیت کوین هایی که استخراج شده است برابر 12337 بیت کوین می باشد و گری اسکیل در سفارش خود عددی دو برابر این مقدار را درخواست داده است.

بیت کوین

بیت کوین تراست از شرکت گری اسکیل یکی از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری در صنعت است که باری سرمایه گذاران امکان دسترسی به بیت کوین را بدون اینکه مجبور باشند دارایی های واقعی بخرند فراهم می کند.

 

بر اساس اخیرا گزارش های عملکردی هر سهم این شرکت ارزش بیت کوینی معادل 96/8 دلار و ارزش آن در بازار 88/10 دلار می باشد. میزان دارایی های تحت مدیریت گری اسکیل (AUM) ، برابر با 7/3 میلیارد دلار است که این میزان چیزی در حدود 4/1 درصد کل سرمایه بازار رمز ارز می باشد.

 

بنیانگذار و مدیر عامل این شرکت بَری سیلبرت در پاسخ به این توییت نوشت : " هیسسس" که این خود نشانگر این است  که شرکت گری اسکیل همچنان با تمام قوا و به شدت در حال خرید مقدار زیادی بیت کوین است که این امر می تواند بر قیمت بیت کوین در آینده تاثیر به سزایی داشته باشد.