دوست عزیز!

در حال حاضر بخاطر بروزرسانی از ارائه خدمات معذوریم

اظهار نظر مجدد نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر در مورد بیت کوین

اظهار نظر مجدد نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر در مورد بیت کوین

 نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر : برای نجات زندگی خود بیت کوین بخرید

در روز 19 ماه می امسال روبرت کیوساکی در توییتر خود نوشت که بیت کوین بخرید و این هشدار حتی از پیش بینی او از قیمت 75000 دلاری بیت کوین هم بگونه ای بد شگون تر بود.

این تاجر تنها کسی نیست که از خرید بیت کوین در این شرایط بحران مالی حمایت می کند اما از معدود کسانی است که این تصمیم را به گونه ای تصمیم مرگ و زندگی میداند.

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر در روز 19 ماه می در توییتر خود اقدام خزانه داری فدرال در طی پاندمی را تقبیح کرده و معتقد بود که دارایی هایی همچون طلا، نقره وبیت کوین میتوانند سرمایه گذاران را در طی این بحران مالی محافظت کنند. 

شهر نیویرک در حال ورشکست شدن است. تمامی شهر ها بر روی مالیت بر درآمد، مالیات فروش و مالیات واحد های ساختمانی بخصوص تجاری حساب کرده اند. به مستمری پلیس ها، آتش نسان ها و معلمان افزوده شده است. آمریکا در حال ورشکست شدن است. دلار نمی تواند شما را از این وضعیت خلاص کند. طلا ، نقره و بیت کوین بخرید و زندگی خودتان را نجات دهید.

— therealkiyosaki (@theRealKiyosaki) May 19, 2020

توییت پیشین این تاجر موفق – که تنها پنج ساعت زودتر نوشته شده بود  - به دکتر آنتونی فاوچی، رییس مرکز ملی آلرژی و بیماری های واگیر دار که در زمینه مقابله با کرونا ویروس در آمریکا فردی شناخته شده می باشد، بسیار کنایه آمیز بوده است. او در این توییت نگرانی خود را درباره پاندمی جدید و ترس بیشتر در ادامه سال 2020 ابراز کرده.

کوین تلگراف در 17 ماه می گزارش داده بود که آقای کیوساکی  در توییتر خود صحبت از قیمت بیت کوین کرده و پیش بینی او قیمت  75000 دلار برای بیت کوین در آینده ای نچندان دور  بوده است. هر چند که در این توییت او با صحبت از ترس خود از مرگ اقتصاد و نتوانی بانک مرکزی فدرال از رسیدگی کامل به این بحران مالی همچنان جانب احتیاط و فروتنی را نگه داشته بود.