دوست عزیز!

در حال حاضر بخاطر بروزرسانی از ارائه خدمات معذوریم

داستان قهرمان ورزشی و شانس از دست رفته برای فروش بیت کوین

داستان قهرمان ورزشی و شانس از دست رفته برای فروش بیت کوین

قهرمان حرفه ای مبارزات می گوید بخاطر دلایل زیر نتوانست بیت کوین را با این قیمت بفروشد

کرگ جونز قهرمان رشته جیو جیتسو ساکن استرالیا گفته، او از آن دسته افرادی زیادی بوده است که شانسش را برای فروش بیت کوین هایش در سال 2017 که بیت کوین به بالاترین قیمت خود رسیده بود از دست داده است. این مبارز حرفه ای دارایی رمز ارزی خود رو در سال 2015 خریداری کرده بوده اما ظاهرا بعد از گم کردن سکه هایش نتوانسته است از مزیت گران شدن آنها بهره ای ببرد. 

گم کردن بیت کوین آنهم از راهی بیهوده 

جونز قهرمان پیشین مسابقات جهانی NO-Gi مربوط به فدراسیون جیوجیتسو برزیل و قهرمان دو دوره مسابقات باشگاه مبارزات ابوظبی می باشد. 

بر اساس پستی که اخیرا توسط این اعجوبه 29 ساله مبارزات منتشر شده است او اظهار داشته است که در سال 2015 بیت کوین خریداری کرده است. او می گوید در آن زمان قیمت بسیار پایین بود اما زمانی که قیمت به 20 هزار دلار صعود کرد او دیگر نتواسنت آنها را بفروشد. در واقع همه  داستان زمانی شروع شد که آقای جونز و دوستانش برای سرگرمی اقدام به خرید بیت کوین کردند. 

آقای جونز می گوید" در سال 2015 من و تعدادی از دوستانم برای خنده و مسخره بازی چندین بیت کوین خریدیم و پس از آن هم به کل فراموش کردیم که چه خریده ایم"

پس از آن در سال 2017 و درست زمانی که قیمت رمز ارزها یک صعود خیره کننده داشت او و دوستانش دریافتند که قادر نیستند تا از این افزایش قیمت و موقعیتی که در آن هستند بهره ای ببرند. 

او افزود " چند سال بعد و زمانی که همه چیز به طرز عجیب و خیره کننده ای تغییر کرد و ما به صرافت افتادیم تا پی ببریم که رمز عبور حساب های کاربریمان چه بود ولی هیچ کدام یادمان نمی آمد چظور باید به این حساب کاربری دست پیدا کنیم. مطمئنا برای ما این موضوع با حسرت فراوان همراه بود"

اکنون آقای جونز یک سفیر و ترویج دهنده رمز ارزها است و اخیرا هم جایزه مربوط به قهرمانی اش را به شکل دارایی رمز ارزی دریافت کرد. او پس از یک موفقیت در مسابقه ای در استرالیا معادل 1000 دلار بیت کوین کش دریافت کرد. همچنین اعلام شده است که کوین جار، اسپانسر دارایی های رمز ارزی او در حساب ارزی اش شده است. 

ورزش ها و بیت کوین 

بیت کوین در حال کسب محبوبیت بیشتر در میان محیط های ورزشی حرفه ای است. موارد زیادی دیده شده است که ورزشکاران ابراز علاقه کرده اند که به جای دریافت هزینه نقدی تمایل دارند بیت کوین دریافت کنند. در مقاله جدیدی که در سال 2019 منتشر شده است آمده که بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی اعلام کرده اند که تمایل دارند تا بخشی از قرارداد خود را بر حسب بیت کوین دریافت کنند. 

مدتی است که افراد مشهور و نام آور در ورزش نیز به ترویج و تبلیغ رمز ارزها می پردازند. بر اساس اخرین گزارش های منتشر شده در مجلات، راننده افریقایی آمریکایی ناسکار و قهرمان این مسابقات به نام دارل بوبا والاس خودرو و لباس ورزشی خود را با نشان بیت کوین طراحی کرد.