دوست عزیز!

در حال حاضر بخاطر بروزرسانی از ارائه خدمات معذوریم

ایجاد سهولت برای استفاده از رمز ارز ها در سوئیس ، چراغ سبز اروپا به بانک ها

ایجاد سهولت برای استفاده از رمز ارز ها در سوئیس ، چراغ سبز اروپا به بانک ها

بانک اینکور تبدیل به اولین بانک سوییسی می شود که برای کار در زمینه دارایی های دیجیتال و رمز ارز مورد تایید ناظران مالی قرار گرفته است.  

 

سازمان نظارت بر بازار مالی سوییس به بانک اینکور مجوز داده است تا مشتریان آن از سرتاسر دنیا بتوانند تراکنش های مربوط به دارایی های دیجیتال انجام دهند. 

این خبر به نحوی یک گام مهم در ایجاد فضایی سازگار با بلاک چین در بین بانک های عضو اتحادیه بانکداری اروپا است.  به این ترتیب، اینکور تبدیل به اولین بانک تجاری-تجاری سوییسی می شود که به منظور فعالیت در زمینه رمز ارز مورد تایید است. 

این بانک به دیگر مشتریانش که از موسسات تحقیقاتی هستند اجازه می دهد تا انواع دارایی های دیجیتال را نگهداری، خرید و فروش و ذخیره کنند. سازمان نظارت بر بازار مالی کشور سوییس اخیرا به این بانک مجوز داده است تا قابلیت های مربوط به توکن ها را نیز توسعه دهد. 

همکاری با شرکت های مشاور در زمینه دارایی های دیجیتال 

مارک دامباخر، مدیر عامل بانک اینکور ، در مصاحبه ای با فاینیوز با افتخار دریاره این اطلاع رسانی گفت:  

"مشتریان ما اینبار قادر خواهند بود تا از دسته جدیدی از دارایی ها سود ببرند، بدون اینکه مجبور باشند در زیر ساخت مربوط به این دارایی ها سرمایه گذاری کنند و خودشان را در گیر این نوع فرایندها کنند. ما همچنان که در حال رسیدگی به استانداردهای امنیتی معمول خود هستیم سعی می کنیم تا بین دارایی های سنتی و دیجیتال پلی برقرار کنیم تا مشتریانمان بتوانند از هر دو نوع از دارایی ها بهره ببرند."

این بانک در حال حاضر با شرکت Inacta AG شروع به همکاری کرده است . این شرکت یک شرکت مشاوره تکنولوژی اطلاعات (IT) مستقل، مستقر در سوییس می باشد که برای این بانک اطلاعات گرداوری کرده و در زمینه مدیریت دارایی های رمز ارزی به آنها مشاوره می دهد. 

مشتری جدید یانک اینکور در زمینه تراکنش های دارایی های دیجیتال، مارکی بومن Maerki Bauman & CO)) از هلدینگ های بنام کشور سوییس می باشد. رسانه های محلی نیز بانک اینکور را یکی از با کیفیت ترین و واجد شرایط ترین بانک ها در این زمینه معرفی می کنند.   

برنامه هایی برای سرعت بخشیدن به پذیرش بلاک چین در بخش های بانکی

مدیران این شرکت گفته اند که این بانک برنامه ریزی کرده است تا استراتژی بلاک چین خود را ماه های پیش رو توسعه بخشد. آنها همچنین در نظر دارند تا خدمات کارگزاری، نگهداری و انتقال این توکن های امنیتی را توسعه دهند. 

کوین تلگراف گزارش می دهد که سازمان نظارت بر بازارهای مالی سوییس به این بانک درباره احتمال پولشویی با استفاده از تکنولوژی بلاک چین هشدارهایی داده است.

هر چند که در روز 7 فوریه امسال سازمان نظارت بر قوانین سوییس، قانونی ضد پولشویی را تصویب کرد. بر اساس این قانون، حد بالای محدوده ای که میتوان در آن به صورت ناشناس خرید و فروش رمز ارز انجام داد از 5000 فرانک به 1000 فرانک (1020 دلار) کاهش پیدا کرد.